Titulní strana » Fotky s grafickými úpravami » Reportáž a sport (grafické úpravy) //galerie.mobilmania.zive.cz/showphoto.php?photo=83750&cat=&ids=//galerie.mobilmania.zive.cz/showphoto.php?photo=83696&cat=&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

Dominika Myslivcová, účastnice shormáždění Úsvitu a Bloku proti islámu

https://www.youtube.com/watch?v=rVn5qvirqfA Ostravská část demonstrace
SDÍLET TWEETNOUT KOMENTÁŘE
4
Fotomobil: Samsung Galaxy Note 3Autor: Grimjaur
Datum: 28. 9. 2016Zobrazení: 2216×
« další ·
Z natáčení Malignant Tumour (Grimjaur) - Samsung Galaxy Note 3
Death Metal (Bigg.I) - Blackberry Z10
Dominika Myslivcová, účastnice shormáždění Úsvitu a Bloku proti islámu (Grimjaur) - Samsung Galaxy Note 3
B 1B Lancer na Dnech NATO 2016 (Grimjaur) - Samsung Galaxy Note 3
B-1 (SchuckeM) - Nokia Lumia 830
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Grimjaur
28. 9. 2016 22:59
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Ivan 76
29. 9. 2016 14:07

Rečníci katastrofa,ale v niektorých veciach súhlas. Komentár som dal pod video.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Grimjaur
29. 9. 2016 16:32

Ivane, oni to nejsou školení poblitikové, ale hodně vytočení občané. Za migrací jsou hlavně prachy, a to nejen ty od starého Choroše. Jen tak na okraj, pokud sem příjde nějaký občan ze Sudánu, tak se snaží zařadit, nic jiného mu nezbývá. No pokud příjde spolu s ním 150 000 kámošů a jen několik stovek kámošek, tak holt přijde Afrika. Což je invaze a té je třeba se bránit. To řekl australský premier do dnešního Reflexu. Postupně upladuju zálohované videa, protže jsem měl tu čest mít napadený původní YT profil, akce šiřitelů nenávisti, štědře dotovaná z norských fjordů a úřadu vlády. Prostě kulturní fašos, jak když vyšije.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Grimjaur
29. 9. 2016 16:34

Milý vnuku, až budeš tyto řádky číst, budu již nejspíše obývat rajské zahrady. Celý život jsem byl dobrým muslimem, pětkrát denně jsem se modlil, v mešitě kázal, alkoholu a vepřového jsem se nikdy nedotknul, manželky jen občas, kabelem od žehličky. Ale nepřeháněl jsem to. Vždyť byla mé nejoblíbenější domácí zvíře. Není proto důvod, abych neužíval rajských rozkoší, nebral potěšení u 70 neoděných panen a nepil víno z rajských potoků.

Abych však umřel v klidu, musel jsem napsat pár rad do života pro tebe, mého nejstaršího a nejoblíbenějšího vnuka. To ty budeš nést dál naše poselství a dá-li Alláh, již za tvého života bude dovršeno vítězství naší víry v této zemi.

Je to 40 let, co jsem celou naši rodinu přivedl u Jemenu sem, do Kiruny na sever Švédska. Asi se ptáš, proč jsem, ze sluncem zalitého Jemenu, odvedl rodinu do místa, kde je furt zima a každým rokem, dva měsíce v kuse, tma jak v prdeli. Ale věř mi hochu, je mnohem lepší zajít jednou za měsíc na sociální úřad pro pěknou podporu, zima nezima, než se živit sběrem velbloudích hoven v poušti. Jen díky sociálním dávkám jsi mohl rozjet byznys s hašišem a v dětství trávit prázdniny na skautských táborech Al Kaidy.

Začátky byly těžké. Naše rodina přišla v prosinci a držky nám omrzaly tak, že burky začali nosit i chlapi. Když jsme tu byli třetím rokem, pomřela třetina naší rodiny, včetně tvých rodičů, hlady a žízní. Kdo mohl tušit, že postní měsíc ramadán vyjde na polární den. Ty jsi přežil, protože děti se postit nemusí a já se tehdy hodil marod, ale tví rodiče… Taky ta jazyková bariéra, švédština není zrovna lehký jazyk. Ale přizpůsobili jsme se. Dnes už víme, že v létě tady slunce nezapadá, a když vyjde ramadán na červen, požádáme sociálku o postní příspěvek a letíme na měsíc na Kanáry. I s jazykem je to snazší. Dnes už i starej Svenson mluví obstojně arabsky.

Co je vnuku hlavní, drž se našich zásad a neustupuj. I já, když jsem přišel do této země, strpěl jsem sociální dávky, a to, že nemusím chodit do práce, ale tím to končí! Na šaríi si sáhnout nedáme. Už jsme prosadili zákaz vánoc a půlměsíc místo kříže na švédské vlajce, ale jsou i další hrůzné zlozvyky bezvěrců. Střež se alkoholu! Závislost na něm dělá z lidí nesvéprávné ruiny. Poznal jsem to osobně, když jsem v různých bezvěreckých zemích prodával drogy. Je to ďáblovo zlo!

Pokračuj ve spolupráci se sociálním úřadem. Jde nejen o podpory, ale i o placené pěstounství. Moc se nám to osvědčilo. Ber do pěstounství hlavně malé holky, tak kolem pěti let. Holka se za tři čtyři roky vdá za nějakého slušného muslima a příspěvky budeš brát do její plnoletosti.

Až naše věc vítězně skončí, musíš nějak naložit s bezvěrci. Jsem sice umírněný muslim, ale korán hovoří jasně, bude nutné je vyzabíjet. Zachovej si však lidskost. Vždyť mnozí ti hříšníci se nás tak zastávali, demonstrovali na naši podporu, ba trestali ty, kteří nás dehonestovali kvůli pár znásilněným ženským a zapáleným autům. Umřít musí a do pekla přijdou, ale snaž se jim smrt nějak zpříjemnit, aby odcházeli lehce. Ty sladké hochy z gay pride organizací naraž na kůl, ať si před smrtí prožijí pořádný orgasmus. Feministky normálně ukamenuj, ale ne abys do nich tupě bušil šutrama, jak do znásilněné pakistánské školačky! Házej to genderově vyváženě. KÁMEN – CIHLA – KÁMEN – CIHLA. Se zelenejma bych ale slitování neměl. Co jsem tady, tak mi lhali. Slibovali globální oteplování, roztátí ledovců a vyhynutí ledních medvědů. Jsem tu už 40 let, kosa pořád stejná a před deseti lety mi sežral lední medvěd manželku, když jsem ji poslal do lesa klučit pařezy. Neměla by prý šanci utéct, i kdyby nebyla v osmým měsíci.

Křesťany nech žít, teda pokud nebudou provokovat s tím svým Ježíškem a vánočními stromky. Někdo dělat musí, a když budou platit křesťanskou daň…. I když… ti blbci se už sami tak zdanili, že nejspíš nebude z čeho brát. Nakonec se jim snad i daňově uleví.
Myslím, že už to nebude dlouho trvat a naše náboženství definitivně zvítězí. Bude to tu stejné jako v jiných muslimských zemích, kde ctí proroka Mohameda. Jinými slovy, bude to stát pěkně za hovno. Proto, milý chlapče, poohlížej se po jiné nemuslimské zemi, kam bys mohl vyvést svou rodinu, abys v ní mohl pár desítek let spokojeně žít, než ji taky zkurvíš jako já Švédsko.

Cítím, že přichází konec. Těším se na rajská potěšení. Jen doufám, že tam nenarazím na svou manželku. Budu mít co dělat se sedmdesáti pannama a nejsem zvědavej na nějakou zababušenou krávu.

Sbohem můj vnuku.