Titulní strana » Fotky s grafickými úpravami » Můj domov - Můj ráj (grafické úpravy) //galerie.mobilmania.zive.cz/showphoto.php?photo=80173&cat=&ids=//galerie.mobilmania.zive.cz/showphoto.php?photo=80012&cat=&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

IVČRN

SDÍLET TWEETNOUT KOMENTÁŘE
10
Fotomobil: Samsung Galaxy Note IIAutor: Grimjaur
Datum: 26. 6. 2015Zobrazení: 1326×
Hodnocení: průměrná známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení
« další ·
Svítilna (TheMza) - LG G4
Opavská panorámata (libca007) - Nokia 808 Pureview
IVČRN (Grimjaur) - Samsung Galaxy Note II
Česká Lípa před bouří. (Dan247) - Apple iPhone 6 16GB
Trojka do vitríny (Grimjaur) - Samsung Galaxy Note II
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Džanglík
26. 6. 2015 14:47

Fotka pěkná - názor ti brát nebudu i když s ním nesouhlasím. Vem si meč a můžeš vyrazit na křížovou výpravu a skolit pár pohanů. Jsem zvědav co by jste dělali vy, kdyby Vám hrozila smrt a snažili se najít bezpečí v jiné zemi. V jiné zemi na Vás budou koukat jako na špínu, budou Vám hrozit smrtí a nikdo nebude ochotný pomoci. Za to co se tam děje si můžeme sami. Dotace v podobě zbraní, převraty apod. A když lidé z devastované země prchají tak jím ukážeme záda? Hodíme je do jednoho pytle a je to ok? Doufám že jsem se tě nijak nedotkl, ale tohle nikdy nepochopím. Lidé se nikdy nepoučí

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
hodnypaja
26. 6. 2015 15:09

Džanglíku, já jsem párkrát v zemích kde je Islám byl. Problém není v lidech jako takových ale v tom jejich podělaném, středověkém náboženství. Já už na vodníky, čerty a Alláhy nevěřím ale myslím, že vím co by tu taková banda fanatiků dokázala napáchat. Normální člověk se přizpůsobí zemi v které chce žít ale tyhle exoti nikdy. Francie, kde je nyní černo až hrůza může být odstrašujícím příkladem. Normální lidé nepopravují na ulici mečem za provozu.Za mě, ne pro tyhle primitivy.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Džanglík
26. 6. 2015 15:49

No já věřím, že většina utečenců nejsou extrémisti, ale bohužel to nezjistíš předem...

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
janbohac
26. 6. 2015 20:24

To je zajímavé a velmi aktuální téma pro diskuzi. Při větší návštěvnosti galerie, by mohla vyvolat hromadu reakcí a vášní a objevily by se obvyklé dva tábory, kdy jeden by jednoznačně preferoval to a druhý zase pravý opak. Jenže na galerii už zase přichází ospalé dny, tak se to odehraje bez větších emocí. Na druhou stranu, co my - běžní lidé s těmito imigranty zmůžeme? Vůbec nic. Všechno se to dohodne někde tam nahoře mezi pohlaváři a i kdyby, tak oni (imigranti, utečenci, verbeš,...) si vždy cestu najdou i kdyby se měli podhrabat. Když jsem byl někdy před měsícem a půl v Linzu, třetím největším městě Rakouska na výletě, bylo mi při pohledu do davu, kde vyčnívaly zahalené ženy v různých hijabech, burkách a vším možným, smutno. A nebyl to poměr 1:10, ale možná 7:10 a toho už si člověk sakra všímá. V centru evropského historického města to vypadá jako uprostřed Teheránu nebo Damašku. A teď schválně - zkusme si přijet třeba do Teheránu a tam si vzít šortky, minisukni (myšleno v ženském rodě) a začít se obhajovat, že u nás v Evropě je to zcela běžné. Nebo si v restauraci objednat k polednímu menu pivo s odůvodněním, že se nám po něm lépe tráví. Dvě cihly se vzduchem mihly. To by se stalo. Ale my - v Evropě, my jsme lidští, samaritánští, chápaví, tolerantní... Což mě tak přivádí k článku, který jsem teď četl. Psalo se v něm o jedné německé škole, kde žákům zakázali nošení šortek, minisukní a podobných oděvů a to z toho důvodu, že by to mohlo pobuřovat právě tyto nově příchozí z blízkého východu. Tak asi tolik z mé strany. Díky za možnost vyjádřit názor. Jo a fotka je to fajn.

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
zdenek sport
27. 6. 2015 06:43

Pěkné a souhlasím Thumbs Up!

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Grimjaur
27. 6. 2015 11:14

Džanglíku, vážně nevíš kde všude jsem byl a co jsem tam viděl. Byla to naše alternativní budoucnost a to hodně neveselá. Jo kdo chce nadržené, často s exotickými nemocemi vybavené a začasté hnislámem indoktrinované mladíky přijmout, tak at napíše kolik do toho vrazí, kde se o ně chce starat a jeslti je připraven na všechna omezení z toho plynoucí. Jinak stran mečů a dalších propiret, já to i učil, věř mi že to ovládám o několik levelů líp než ti krákoránci.Můj šermířský mistr je mimochodem muslim. Pro případ války bych ale volil ryhlejší zbraně a s těmi to umíme naštěstí celá rodina (žena musí). Poslední douška, za odsunutými teroristy fakt ronit slzu nebudu.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Grimjaur
27. 6. 2015 11:17

janbohac, naprostý souhlas. Jinak ke zkratce islám v ČR nechceme, s evztahuje k postavení islámu mimo zákon, stejně jako nacismus (muslata rádi Adolfa H, je jasné proč asi), zhruba na stejnou úroveň jak to mají v Japonsku.Jestli někdo je muslim, po tom mi je houby ať se doma modlí k čemu chce. Naše společnost je sekularizovaná, a když tohle respektují ostatní náboženství, tak muslimové nebudou mít vyjímku.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
SchuckeM
27. 6. 2015 15:12

Ten, co pod znamením kříže kdysi bojoval, by asi dnes se pozvracel a spáchal harakiri Sad

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Ivan 76
27. 6. 2015 20:08

Svet smeruje do sračiek,no čo už. Ale už bolo aj horšie.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
mark129
28. 6. 2015 19:38

:-)

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
Výrobce telefonu: SAMSUNG Model telefonu: GT-N7100
Název souboru: Nep_j_m_m.jpg Velikost souboru: 912580 B
Datum/čas souboru: 2015:06:26 14:00:17 Datum/čas snímku: 2015:06:26 12:41:08
Rozlišení: 1280 x 1076 Blesk: ano
Ohnisková vzdálenost: 3,7 mm Expoziční doba: 0,043 s (1/23)
Clona: f/2,6 ISO: 100
Vyvážení bílé: Auto Exposure: priorita clony (semi-auto)
Comment: UNICODE ======= IPTC data: =======